מועדון החצאית- מפגשי בוקר וערב

 ברוכות הבאות לעמוד הרשמי של מועדון החצאית!

הקליקו על המידע המתבקש:

* האירועים הקרובים (המידע מתעדכן כשבועיים לפני האירוע. האירוע הקרוב- כנס שנתי בבוקר יום שני, 12.5.14, גבעת שמואל, שריינו את היום)

מועדון החצאית בקבוצה סגורה בפייסבוק

חברות מועדון החצאית ועיסוקיהן

* הצטרפות למועדון הקבוע המתכנס מדי חודש בימי שלישי 9:00-11:00- תשלום מקוון ל-6 חודשים (יתעדכן בע"ה מיד אחרי פסח)

 שמעת על "מועדון החצאית" ורצית להצטרף? הנה כמה מילים עליו:  

מדובר בקבוצה איכותית של נשים עצמאיות ובעלות מותגים משלהן בתחומים שונים: לייף סטייל, משפטים, כלכלה, אופטיקה, עיצוב והפקת אירועים, מותגי מטפחות וכובעים, טיפוח, עיצוב ואדריכלות, יחסי ציבור, פרסום, דפוס, גרפיקה, קייטרינג, צילום, עיתונאות, ספורט, תזונה ועוד.

הקבוצה, בניהולה של מירי בן-דוד ליוי, נפגשת אחת לחודשיים, בגבעת שמואל , בירושלים וברעננה.      ( פרטים בטלפון: 054-2000804, מירי). 

אחרי טעימות של קפה ועוגה ועוד פינוקים, כל אחת מהשתתפות מציגה את עצמה ואת המותג שלה.

התכנית כוללת הרצאה מעניינת ומעצימה שבדרך כלל נותנת כלים לבניית ותחזוקת המותג מזוויות שונות. בחלק מהמפגשים, יזמית מנוסה מספרת בשיחה קצרה על הדרך שעשתה ומנדבת עצות ותובנות מניסיונה האישי. לפעמים אנחנו יושבות לסיעור מוחות- מה עושים כדי לשווק את העסק? או שאנחנו רק מעלות שאלות נפוצות שעולות בהקמת ותחזוקת עסק קטן, בינוני או גדול ומוצאות ביחד את התשובות.

בשעת הסיום, כל אחת יכולה לשוב לעיסוקיה החשובים ומי שמעוניינת- מוזמנת להישאר כשעה נוספת לשיתופי פעולה, החלפת פרטים, התייעצות עם קולגות וכל העולה על רוחה.  אני שמחה לספר שכבר במפגש הראשון, נולדו שיתופי פעולה נפלאים וספונטניים וזה מה שמינף את המיזם ואת המוטיבציה של המשתתפות להיות חלק מהמועדון הנפלא שלנו.

מטרתו של המועדון הוא לספק שעתיים של הנאה צרופה שלצידה אינספור הזדמנויות לנטוורקינג, החלפת מידע, קבלת אינפורמציה חשובה לבעלות עסקים ולמנהלות בתחומים שונים והרבה הרבה השראות.

  ההשתתפות במועדון עשויה להוות תשתית ובסיס מועילים למי ששואפת להפוך לעצמאית בעתיד וליצור מותג משלה. 

   אם את מעוניינת בפרטים לגבי המפגש הקרוב, אנא שלחי מייל ובו מצוין שמך המלא, העיסוק והמגורים ל: mirilivi@gmail.com

 * המפגשים כרוכים בדמי השתתפות סמליים של כ – 50 שקלים. אין התחייבות למספר מפגשים

 מספר פעמים בשנה , הקבוצה נפגשת לכנס ארצי הכולל מרתון של הרצאות בשעות הבוקר. פעם בשנה בנות המועדון יוצאות לנופשון מלא בתוכן והרצאות ולפני ראש השנה מתקיים יריד שבו מוצגים דוכני חברות המועדון.

את כל המידע מקבלת מי שנרשמת לרשימת התפוצה (ההרשמה גם נעשית דרך המייל mirilivi@gmail.com)

http://youtu.be/4ItUBYDqW_8

תמונה (1)

מועדון החצאית גבעת שמואל, מירי בן-דוד ליוי