יש כיסוי

נושא כיסוי הראש הוא טעון מאד. בהתחלה- זה ממש נחמד- בתוך התלהבות של מציאת החתן והעתיד, את מוכנה להקריב את שיערך היפה לטובת חיים מאושרים וכמובן לטובת ההלכה הקובעת שיש לכסות את הראש. אחר כך זה הופך להיות סוג של אתגר- איזה כיסוי יתאים לי, איך איראה מי שאני ולא מישהי אחרת, איך אמשיך להיות יפה, כי מותר להיות יפה ובכל זאת אשמור על גדרי הצניעות. אין ספק שכל תעשיית המטפחות מושתת על הלבטים הללו בדיוק ועל הצורך הגדול שדורש מענה כאן ועכשיו: כיסוי ראש הולם שיעשה את העבודה.

אז אני רוצה להכיר לכן מותג שהוא בעיני ליגה אחרת- מותג שנותן תחושה שאת אחת ויחידה ושהכיסוי שבחרת נועד אך ורק עבורך. וכדאי לקרוא עד הסוף כי יש גם טיפים! מדובר ב- RACHEL, המותג שמתחשב במגמות האופנה המשתנות ובאות.

DSC_0042

 לטענת רחלי וסלין, הבעלים שלו, ניתן לבנות הופעה שלמה על בסיס מטפחת שמספקת את מירב ההשראה. "כיום שמים דגש רב על בחירת טיב הבד והמרקם' חשוב מאוד שהמטפחת תכיל בהרכבה בד כותנה שמעלותיו ידועות במיוחד באקלים הישראלי" מסבירה סלין "יש גם צורך לשים לב לשלב לייקרה שנותנת לבד מרקם אלסטי שיושב על הראש טוב יותר . חשוב שהבדים יהיו אווריריים,נוחים לקשירה ואמידים מספיק מול השמש הקופחת כך שלא ידהו לאחר מספר שימושים".

אך לא רק הבד קובע, רחלי מוסיפה שחשוב שהעבודה תהייה מקצועית ולא מרושלת עם גימורים יפים ואמידים "מטפחת מושקעת משדרת מראה עשיר ואלגנטי יותר".

גם ההתאמה לפנים עושה את העבודה "חשוב להקפיד להתאים את המטפחת למבנה הפנים לא כל מטפחת מתאימה לכל אישה וכאן נכנסת לתמונה הקשירה שלה יש מקום חשוב לכשעצמו חשוב לדעת להתאים את סיגנון הקשירה לאופי הבחורה .לנשים בעלות מבנה פנים עגול מומלץ לקשור קשירה גבוהה שמשווה השלייה של עצמות לחיים ועושה חסד עם הפנים, לנשים בעלות מצח גבוה חשוב שלא לגלות הרבה שיער מקדימה, לאלו שמכסות חצי ראש לא תמיד מתאים להניח את המטפחת על גבי כל המצח אלא לפעמים כדאי לגלות ממנו מעט על מנת שלא ליצור מראה של פנים קטנות".

רחלי

רחלי נזכרת בעצמה ככלה טרייה, אובדת עצות לנוכח היצע המטפחות שהיה בזמנו "חיפשתי משהו אחר, מקורי יותר, שמיש יותר, נוח וכמובן שיענה על דרישת האופנה  שתמיד קיימת. לא פעם אני מוצאת עצמי מתמוגגת לראות כלה חדשה שמגיעה אלינו לסטודיו ומרגישה כל כך נוח וטוב עם כיסויי הראש בפעם הראשונה. יש לנו קולקציות מגוונות כך שכל אחת מוצאת לעצמה סגנון מתאים. יש שמעדיפות סגנון יותר קלאסי שמרני ויש שאוהבות צבעים נועזים יותר ועיצוב שדורש יותר אומץ- שם באה לידי ביטוי היצירה המושלמת".

לרחלי וסלין טעם מיוחד וכדאי להגיע אפילו עם הבגדים האהובים עליך כדי שיתאימו לך מטפחות לגרדרובה או לשמלה שרכשת לקראת אירוע חשוב.

אחת הסיבות לכך שבחרתי לכתוב דווקא על רייצ'ל היא החלוקה המיוחדת של התפקידים של שתי השותפות. כפי שאתן יודעות, אני מנהלת מועדון נטוורקינג בשם "החצאית" ובשלוחה בירושלים הכרתי את השתיים. מכיון שאנחנו מדברות הרבה בקבוצה על הקושי הגדול בשיווק המותג ובהתעסקות בענייני הפרסום, מאד התלהבתי לראות שיש שתי בחורות שהשכילו לבנות מודלינג מיוחד שלמעשה מדגיש את העבודה על ערוץ אחד ונותן לו את המקום שלו. זה נפלא בעיני. אז ככה-  רחלי היא המעצבת- היא שנותנת את הטון בכל  הקשור לעיצובים ולקולקציות המישתנות החל מבחירת הבדים והאביזרים שניראים לה יותר מתאימים תוך הקפדה על טיב הבד ואיכות האביזרים כל הבדים כולם מעורבי כותנה  בדים איטלקיים משובחים שנוחים ללבישה ויוצרים אחיזה טובה יותר על הראש וכלה בהרכבת הקולקצייה עצמה. "את ההשראה אני שואבת מחיי היום יום ומהדינמיקה שבין האנשים כל דבר בעצם יכול להוות עבורך השראה הכל עניין של איך את מסתכלת על הדברים.  אחד המקומות שנותנים לי את מירב ההשראה הוא דווקא השוק המגוון והעמוס בכ'כ הרבה צבעים ריחות וטעמים שביחד יוצרים הרמוניה נהדרת כשאני בשוק אני מתמלאת כולי רעיונות והדבר היחיד שאני רוצה זה לחזור אל הסטודיו וליישם זאת פועל.                                                                              הרעיונות באים אלי תוך כדי המגע הישיר בחומר: בבדים , פנינים תחרות כפתורים ומה שבינהם כשאני מעצבת הכל נראה כמו עירבוב שלם של מלא אביזרים מי שמיסתכל מהצד לא מבין איך הולך לצאת מכל הבאלגן הזה משהו אך הבאלגן הזה והעירבוב דווקא הם מהווים עבורי את הסדר הכי גדול.  אני מאמינה בתרשימי אופנה אך כוחם יפה פחות מהמגע הישיר בחומר אני בעד לנסות להרגיש  לשנות ובעיקר לעצב ולהגיע בסופו של דבר אל התוצאה המושלמת".

סלין- היא מנהלת השיווק והפרסום של המותג "תפקידי הוא לבוא במגע עם כל אלו המעונינים להכיר את המוצר. אני משנעת ודואגת שהעסק יתפקד כהלכה ושהעיצובים היפיפיים לא יישארו במגירה. אני דואגת שהם יהיו נחלת הכלל של כל הנשים ברחבי הארץ וכמו שאני מאמינה- גם ברחבי העולם. אני גם דואגת ליחס האישי שתקבל כל לקוחה".

השתיים בחרו להתמקם בירושלים כמקום מרכזי ונוח בצמוד לתחנה המרכזית על רחוב יפו . זו ממש פינה שקטה בלב ההמולה ומי שבכל זאת לא נגישה לעיר, יכולה להינות מהמכירות שהשתיים יוזמות מדי פעם.

והבטחנו טיפים…..אז הנה:

לנשים בעלות שיער חלק מומלץ לשים בסיס כותנה מתחת למטפחת העוצבת על מנת ליצור אחיזה טובה יותר של המטפחת על הראש .

טיפ זה תקף גם לגבי האקלים הישראלי החם והלח שלא עושה חסד עם המטפחת המעוצבת כדאי לשים בסיס על מנת לשמור על תוחלת החיים של המטפחת כך שתישמר נקייה וטובה יותר.  כנ"ל לגבי שיער רטוב.

  • בעניין הסטיילינג : המטפחת מהווה אקסוסוריז בפני עצמה היא מעוצבת ודי נותנת את הנופך  שלה ליצירת ההופעה המושלמת ועל כן אני ממליצה שלא להכביר ביותר מידי אביזרים נילווים ולהישאר מתונים  כך שלא יווצר קונטרס .
  • לגבי הבגדים חשוב לזכור שהמטפחת היא לכשעצמה עושה את העבודה ועל כן אם המטפחת מידי מעוצבת ובצבעים יותר דומיננטיים מומלץ שהבגדים  יהיו מתונים יותר וכמו"כ ההיפך.

הנה כל הפרטים, רוצו לקנות-

סטודיו רייצ'ל : רחוב יפו 220  קומה א'  ירושלים  .

02-6528227

052-5409851

וחפשו אותן גם בפייסבוק!!!

 050-8753112

 

 

פוסטים קשורים

התגובות סגורות.