שאריות של החיים

הנה חזרתי. אחרי פגרת פסח ארוכה, אביבית, מרעננת אך גם מייגעת, אני חוזרת אל המקום הטבעי שלי. הבלוג. ופננו אל יום העצמאות, מה שגורם לי לרצות לפרגן דווקא למעצבת ישראלית (וגם דתייה) אהובה. הכירו את שירה גרופר-פרץ, בוגרת לימודי עיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי בחולון. לאחר סיום לימודיה היא עבדה בתחום העיצוב כשכירה, אך תמיד בערה בה התשוקה לאופנה – תחום שבו אהבה לעסוק מאז נעוריה. יום אחד, בדרכה לזרוק שאריות בדים משמלה שתפרה, עלה בדעתה הרעיון למצוא להם שימוש אחר. כך התחילה לעצב ליין אקססוריז ייחודי וצבעוני, שמהר מאוד התפתח למותג שלה – sheeebz.

sheeebz-black-headband-1_MG_1783

 

צילומים: דניאל אלסטר

תהליך העיצוב והייצור של הפריטים (מלבד העליוניות והשרוולונים שעליהם נפרט מיד) נעשה על ידי שימוש בשאריות של בדים איכותיים, המעניקים לתכשיטים מראה ומשמעות ייחודית. מרשימה לא פחות היא החלטתה של גרופר-פרץ לייצר את הפריטים יחד עם מפעל מוגן המעסיק אנשים בעלי צרכים מיוחדים.

"האני מאמין שלי כמעצבת הוא לתת ערך מוסף לפריטים שאני יוצרת. שימוש בבדים ממוחזרים, שיתוף פעולה עם אוכלוסיה מיוחדת במפעל מוגן. אני מאמינה בעיצוב מיוחד שיפנה לכל המגזרים, לדתי ולחילוני כאחד. כך, למשל, הסרטים לשיער יכולים להיות סרט וגם לשמש ככיסוי ראש. חשוב לי ליצור מוצרים אופנתיים ואיכותיים".

Sheeebz-eco-necklace-elegant-pink2 Sheeebz-ivory-lace-shrug-front1

התכשיטים והאקססוריז מתאימים למראה יומיומי וגם ליציאה בערב, לסגנון פאנקי או אלגנטי, לצעירות ולבוגרות – כל מה שצריך זה רק להידלק על הסגנון. העיצוב מושפע מצבעי העונה השונים והמתחלפים.

השרוולונים, שהוזכרו קודם, תפורים גם הם מבדים נעימים ואיכותיים, ומיוצרים בסדרות קטנות. הגזרה מתאימה לכל עונה ומוגדרת כ-onesize. בהחלט פתרון מעולה לשומרות הצניעות שרוצות להוסיף שרוולים מבלי לפגוע במראה הקלאסי.

כיום גרה גרופר-פרץ בירושלים, לאחר כמה שנים של מגורים בתל אביב, ושם גם פתחה את החנות הראשונה שלה במתחם "מעצבים בעיר" (בצלאל 7, הכניסה דרך בית הקפה נוקטורנו). בנוסף, ניתן לרכוש את הפריטים שלה באתר הישראלי פיקארדו ובאתר הבינלאומיETSY.

התגובות סגורות.