יום יומי – הגירסה הקלאסית

קמפיין חדש וסתווי מביא את רמת הפקות האופנה של העולם הדתי והחרדי למקום אחר, הרבה יותר גבוה מזה שהכרנו עד כה.  בהפקה יוצאת הדופן עליה אספר לכן, BK WIGS בחרו לייצג את האישה האלגנטית העסוקה ביום-יום שלה. אבל לא יום-יום סיזיפי וקשה אלא כזה של אישה שיודעת לג'נגל את חייה בין משפחה ואימהות לבין קריירה.

ללא ספק, הקמפיין מביא בשורה חדשנית – כי מעבר להצגת הפאות בצורה יפיפיה הוא משקיע מאד באווירה מסביב ומקפיד לספר סיפור: לאורך הקטלוג מוצגות סצינות שונות מחיי היומיום, הלקוחות מתחומי עשיה שונים האופייניים לנו- הנשים הדתיות. הלוק הכללי מתאפיין בקלאסיקה ובאיכות.

שימו לב לכל הפעילויות של הנשים שבקמפיין: במשפחה ובחברה, בעסקים ובהקהילה, באקדמיה ובעיצוב, במסגרת המחויבויות החברתיות, הכנסת האורחים, התנדבות ועשיה. (שיתפתי אתכן רק בחלק מהתמונות, את הקמפיין המלא אפשר לראות בלינק שבסיום הפוסט)

אתן מכירות אותי, שונאת להיות קורבן אופנה ואוהבת לבחור במה שנכון ומחמיא. לכן אהבתי את הבחירות האופנתיות של ההפקה הזו: כל הלוקים שנבחרו הם קלאסיים ומנצחים. הדגמים האהובים ביותר, בטוויסטים עדכניים. לא תמצאי כאן שיגעונות מטורפים שזועקים 2014 ושתתביישי ללבוש בעוד שלושה חודשים כשנהיה כבר ב2015. אופנה על זמנית היא שם המשחק והמשחק הזה, לפחות בעיני, עובד טוב.

IMG_6113

IMG_6742

IMG_6989

"BK WIGS  הוא מותג אופנה עילית קלאסי" מסבירה ברינדי קמינר, האישה שמאחורי המותג "זה כמו שתגידי פראדה או דיור. היה חשוב לנו שהקמפיין ישדר את האיכות העל-זמנית הזו."

על ההפקה המיוחדת הזו אחראית אפרת יפה (קפה ויפה), שהגתה את הקונספט וגם הפיקה אותו בפועל לפרטיו. ועליה סיפרתי פה בכמה הקשרים. ככה זה כשאת אלופה.

"קיים היום מצב אבסורדי, שלי אישית מפריע מאד," אומרת אפרת. "כדי למכור מוצר אופנה המיועד לנשים דתיות, מלבישים אותו על דוגמנית ומקבלים- שעטנז. קטלוג אופנה שאי אפשר להתחבר אליו, שלא לומר- להכניס הביתה. שפת הגוף האוטומטית של הדוגמניות, כל כך לא מתאימה במקרים הללו. העובדה שהדוגמנית מציגה פאה או כל פריט לבוש צנוע אחר- היא מקרית לחלוטין. החזון שלי היה ליצור קטלוג אופנה שלקוח מתוך החיים שלנו באמת. בחרתי בקפידה את הצוות שעבד על הפרוייקט הזה- שהיה כולו נשי ולקח את המשימה הזו כאתגר: לייצר קמפיין אופנה מדוייק ומהוקצע, שאינו מבוסס על משיכה מינית. זה כמעט כמו שתגידי לצלם לצלם בלי מצלמה… אבל הצלחנו. ואני מאד גאה בתוצאה, וגאה עוד יותר במסר שהיא מעבירה."מה שמדהים הוא, שלא נאלצנו לוותר על משהו או להפסיד משהו לשם כך. הרמה המקצועית מלוטשת, התוצאה יפיפיה ומלאת אווירה. פשוט לעשות סוויץ' במוח ולהבין מה אנחנו מוכרים, ולמי. אני חולמת על יום שהתעשייה העולמית תפנים את הנקודה הזו".

 IMG_6224

IMG_7303

IMG_7088

פאות, גזירה, צביעה ועיצוב:
צוות BK

קונספט רעיונאות והפקה:
קפה ויפה

צילום:
אפרת לוזנוב

סטיילינג:
דיאנה מציק

איפור:
הדס קמניץ

דוגמניות:
דנה וקורל לשחף מרגלית

בגוד:
מאדם, רבי עקיבא 90 בני ברק
Bianco& Nero  הירקון 35 בני ברק, בית נוימן -מול קניון איילון

נעליים ותיקים:
אדי כלאב
ALDO

משקפיים:
Glasses USA

 הנה הלינק לקמפיין

לוקיישן:
גלריית YH4
מרחב תצוגה גלרי
יד חרוצים 4, ירושלים

פוסטים קשורים

התגובות סגורות.